گفتگو

برهانی: با تمام توان ظاهر شدیم و به پیروزی رسیدیم

1395/06/17 - 16:03

بازیکن تیم والیبال بانک سرمایه گفت: برای پیروزی به میدان آمده بودیم و با تمام توان مقابل چین تایپه ظاهر شدیم و به یک برد خوب دست پیدا کردیم. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبا...

مایدا: هیچ کس من را مجبور به رعایت حجاب نکرده استاظهار نظر مایدا درباره حجابش در فیلیپین

1395/06/16 - 16:58

در حالی که تیم والیبال زنان ایران با هدایت مایدا چیچیچ، سرمربی اسلوونیایی خود در کشور فیلیپین به سر می‌برد، مایدا از علاقه خود برای داشتن حجاب در تیم ایران سخن گفت. مایدا چیچیچ در...

یو جوئمینگ: پیروزی آسانی مقابل ایران کسب نکردیموالیبال چین شایسته مدال طلای المپیک بود

1395/06/16 - 14:05

سرمربی تیم والیبال بایا ارمی چین گفت:  هرچند در دیدار با بانک سرمایه به پیروزی رسیدیم اما این پیروزی یک برد آسان برای ما نبود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، یو جوئمنیگ،...

صفری: چین قدرتمندترین تیم والیبال جهان است

1395/06/16 - 14:11

سرعتی‌زن تیم والیبال بانک سرمایه گفت: تیم زنان چین قدرتمندترین تیم والیبال جهان است و شکست دادن این تیم کار آسانی نبود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، شکوفه صفری پس از پ...

مایدا: می‌توانستیم تیم چین را شکست دهیم

1395/06/16 - 13:00

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: تیم من توانایی این را داشت که حریفش را شکست دهد اما فکر می‌کنم بازیکنان از لحاظ روانی به این باور نرسیدند که توانایی شکست چین را دارند. به گز...

مایدا: باید این شکست را فراموش کنیمتایلندی‌ها انگیزه زیادی برای پیروزی داشتند

1395/06/15 - 15:23

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: باید شکست مقابل تیم تایلند را فراموش کنیم و از حالا به بازی مقابل چین فکر خواهیم کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال ایران، مایدا چیچی...

شیخی: با پیروزی مقابل کره شمالی تاریخ‌ساز شدیم

1395/06/13 - 21:13

مدافع تیم والیبال زنان ایران با اشاره به پیروزی تیمش مقابل کره شمالی گفت: تاکنون موفق به شکست دادن تیم کره شمالی نشده بودیم. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، فرنوش شیخی پس...

مایدا: به بازیکنانم افتخار می‌کنم

1395/06/13 - 21:07

سرمربی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه گفت:من به بازیکنانم ایمان دارم و برای داشتن چنین تیمی به خودم افتخار می‌کنم. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مایدا چیچیچ پس از پیروز...

گیوه: به دنبال نمایش خوب در مسابقات هستیم

1395/06/12 - 20:14

کاپیتان تیم ملی والیبال بانوان ايران گفت: در تلاش خواهیم بود که در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا نمایش خوبی داشته باشیم. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، زینب گیوه درباره شر...